Je produkt skladom?

Ak je na stránke výrobku uvedie príznak SKLADOM, tak je 99% pravdepodobnosť, že výrobok skladom je.

Prosíme, v pokoji si prečítajte celú stránku, aby ste získali predstavu o tom, ako fungujeme.
 


Produkt má varianty

Aby ste získali informáciu o skladovej dostupnosti, musíte si príslušnú variantu na stránke produktu nastaviť (rozkliknúť). Príznak Skladom/Nie je skladom sa zobrazuje samostatne pre každý variant produktu zvlášť.
 


Skladová zásoba

Na eshope máme vypnutú funkciu “Riadenie skladových zásob”, pretože okrem eshopu predávame aj cez iné kanály (predajňa, rádioburzy). Je možné teda naklikať ľubovoľné množstvo, ale reálne ho nemusíme mať. Preto je takmer pri každom produkte informácia o tom, kde sme k tovaru prišli a koľko ho máme na sklade, prípadne či sa jedná o jednorazový výpredaj alebo trvalo udržiavaný sortiment, aby ste si urobili predstavu o našich možnostiach. U niektorých súčiastok je dokonca tabuľka, kde sú uvedené príležitostne aktualizované údaje o približnom množstve skladom.
 


Sklad

V sklade máme celý náš sortiment a odtiaľ tiež expedujeme zásielky. Občas sa nám stane, že nejaký produkt nečakane rýchlo vypredáme, posledné kusy potom berieme z predajne a tak môže pri vybavovaní objednávky nastať jedno- až dvojdňové oneskorenie ako tovar z predajne prevezieme späť do skladu.

Predajňa

Na predajni sme obmedzení miestom a tak tam nie je úplne celý sortiment a nie úplne vo veľkom množstve. Predajňa slúži ako vzorkovňa.
Ak idete za niečím konkrétnym, je lepšie si naklikať objednávku s vyzdvihnutím na predajni alebo si aspoň telefonicky overiť, či to na predajni máme.