Termín dodania

Objednávky, ktoré dorazia dopoludnia sa snažíme expedovať ešte ten istý deň.

Pošta

Pre dodávky na Slovensko využívame logistickú spoločnost Zásielkovňa, ktorá sa postará o prepravu zásielok z Českej republiky a ich podaní do siete Slovenskej pošty.

Zásielkovňa

Pre tých čo o tom ešte nepočuli – sieť výdajných miest po celej Českej a Slovenskej republike.
Nájdite si najbližší výdajné miesto ZDE.

Výhody

  • Výrazne nižšie prepravné náklady (za dopravu aj za dobierku).
  • Obvykle bez front (výnimkou sú predvianočné dni na niektorých pobočkách).

Nevýhody

  • Pre balíček si musíte prísť do výdajného miesta (neprivezie vám ho domu).
  • Balíček ide minimálne dva až tri dni, podľa vyťaženosti dopravcu aj dlhšie.

Zvozová hodina

Pobočka Zásielkovne, do ktorej chodíme so zásielkami, má zvozový čas chvíľu po 10. hodine. Preto sa snažíme vyexpedovať balíčky hneď po 10:00. Tomu zodpovedá uzávierka došlých objednávok medzi 9:00 až 10:00.

Predejňa BEN

Ak budete mať cestu do Prahy, môžete si vyzdvihnúť súčiastky v našej predajni.
Odborné kníhkupectvo, ktoré postupne meníme na predajňu súčiastok.
Otváracie dni a otváracia doba sú uvedené na stránke Kontakt.

Výhody

Voľný výber (samoobsluha) = súčiastky si môžete sami ohmatať (okrem obdobia núdzového stavu), nie ste viazaní na to, aby ste dopredu poznali objednávacie čísla alebo dopredu vedeli čo chcete. Všetko si nahádžete do košíčka, predavač/ka vám to pri pokladni spočíta. Nemusíte si pamätať ceny.

Nevýhody

Apelujeme na zákazníkov, ak niečo určitého chcú, aby si dopredu naklikali objednávku cez Internet (za osobné prevzatie nie je účtovaný žiadny poplatok). Predajňa je koncipovaná ako vzorkovňa a z dôvodu nedostatočného miesta (obzvlášť teraz po presťahovaní) nie je možné mať od každej položky väčší počet kusov. A ani kompletný sortiment, ktorý je v sklade.

Zvozová hodina

Zo skladu zvyčajne odchádzame o 12:00, potom sa naobedujeme a ideme do predajne, ktorú otvárame o 14:00. Takže keď dopoludnia pošlete objednávku, popoludní si ju môžete vyzdvihnúť v predajni. O tom, že je vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie, dostanete oznámenie emailom.